KONST / Litografier / Färglitografi 14366571
nr 1436 6571
Josef Petersson
(f. 1976), Sverige
Dramaten. Signerad, numrerad 11/20. Färglitografi, bildmått: 40x60, yttermått inklusive ram: 52x71 cm
Josef Petersson, svensk bildkonstnär född 1976.
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 6 december 2021
kl 19:04:53
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr
400 kr